Právě se nacházíte:

Filmová laboratoř

Aeroškola pořádá ve dnech 27. – 31. 8. příměstský filmově-experimentální tábor v Bio Oko pro zájemce ve věku 12 – 16 let. Akce nabízí celodenní netradiční program včetně oběda.

Filmová laboratoř je vhodná pro všechny, kdo tráví prázdniny v Praze a neví, co s volným časem, rádi zkouší nové věci a experimentují a v neposlední řadě mají rádi film.

Účastníci dílny prozkoumají různé podoby filmu a nezvyklé tvůrčí procesy. Použijí známé i neznámé výtvarné techniky, propojí média (zvukové záznamy, animace, VJing s meotarem atd.) Budou pracovat nejen v ateliéru, ale i v plenéru. Vvytvoří si netradiční vlastní filmové dílo přímo na filmový materiál. Budou pracovat nejen s kamerou, ale osvojí si i další filmové alternativní postupy.
 
Součástí programu jsou i projekce filmů, které televize nevysílá a ani běžná kina nedávají. Na závěr proběhne projekce vlatních filmových výtvorů v kině Oko.
 
Filmová laboratoř je příležitost netradičně a tvůrčím způsobem prožít zbytek prázdnin ve městě, vyzkoušet nové věci pod vedením mladých filmařů, naučit se něco, co mnoho lidí neumí a také prozkoumat zákulisí kina Bio Oko.
 
Věk účastníků: 12 až 16 let
Místo: Bio Oko – ateliér, foyer a sál kina
Termín: pondělí 27. srpna až pátek 31. srpna 2012
Čas programu: denně 10:00 – 16:00 včetně oběda
Program zajišťují 3 lektoři (Alexandra Moralesová a Kateřina Bílková – studentky CAS FAMU + František Topinka – lektor Aeroškoly)
Cena 2 500 Kč zahrnuje: pětidenní dílna, obědy, veškerý materiál a technika budou na místě k dispozici
Rezervace: aeroskola@kinoaero.cz (kapacita dílny je omezená)
 
Více informací o dílně na stránkách Aeroškoly (www.aeroskola.cz).