Právě se nacházíte:

Lip Smacker PARFUMS

Coca-Cola slaví 100 let od vytvoření své nezaměnitelné skleněné lahve. Lip Smacker, legendární americká značka balzámů na rty, si takovou oslavu nenechá ujít! Při příležitosti výročí přichází Lip Smacker na trh s originálním balením svých balzámů – s plechovou krabičkou ve tvaru této jedinečné lahve. Balení skrývá hned 6 balzámů. Každý má jinou, vždycky však originální a svěží, příchuť. Užít si můžete Lip Smacker s příchutí tradiční Coca-Coly, stejně jako koly vanilkové a višňové, kromě nich v krabičce najdete balzámy s příchutí Spritu i pomerančové a jahodové Fanty. V České republice toto balení exkluzivně nabízí pouze internetový obchod parfums.cz za 399 Kč.  

Made in USA
Lip Smacker – americká hvězda mezi balzámy na rty je na českém trhu novinkou. Přímo v USA se však Lip Smacker vyrábí už od roku 1973. Od té doby má péče o rty konečně šťávu – Lip Smacker přišel s prvním ochuceným balzámem na světě. Postupně vyvíjel nové a nové příchutě. Dnes jich Lip Smacker nabízí více než 800! 

Koktejly polibků
Jaký by asi chutnal mix Coca-Coly a Spritu? Nebo pomerančové a jahodové Fanty? Díky Lip Smackeru to můžete zjistit tím nejpříjemnějším způsobem. Vy si natřete rty balzámem s jednou příchutí a Váš milovaný či milovaná tou druhou. Jaký bude váš polibek? Jedno je jisté – s Lip Smackerem určitě nááádherně sladký.

PARFUMS.CZ
vám exkluzivně přináší jedinečné spojení dvou legendárních značek!

www.parfums.cz 
http://www.parfums.cz/lip-smacker/coca-cola-mix-kosmeticka-sada-iii/