Pohodlné cestování se psem – praktická matrace do auta a skládací miska na vodu

Chystáte se na delší výlet se psem nebo jedete autem na dovolenou a berete si sebou i svého domácího mazlíčka? Pak by vám neměla chybět pohodlná matrace do auta a praktická cestovní miska na vodu, kterou lze snadno složit.  

Při výrobě matrací Aminela je kladen velký důraz na pohodlí psa, kvalitní a odolné materiály, maximální funkčnost a zajímavý design. Nyní ke klasickým matracím přibyla i cestovní verze v podobě matrace Aminela Travel. Ta je 5 cm vysoká a je vhodná i do kufru auta nebo do cestovní klece. Rozměry matrace odpovídají velikosti kufru auta Combi.   
 
Matrace je nejen české značky, ale i české výroby. Náplní je materiál, který se využívá v automobilovém průmyslu, matrace se tak neslehává a je vhodná i pro velká těžká plemena, pro psy se sklony k proleženinám a pro psy s ortopedickými problémy.   Zajímavostí a výhodou je její oboustranné použití, dvoubarevný design, dva různé materiály. Matrace je tak měkká a hebká, materiál je zároveň pevný a voděodolný, nešustí a pro psa je velmi pohodlný.   
K dostání za 1090 Kč na Krmiva-pucalka.cz

Cestovní miska Aminela na vodu i granule. Je skladná, lehká a snadno udržovatelná v čistotě. Miska udrží až 3 litry vody. Rychle uschne a skvěle se složí do batohu nebo tašky. 
K dostání na Krmiva-pucalka.cz za 169 Kč.