Před VELIKONOČNÍ ODPOLEDNE VE STROMOVCE

Český rozhlas Regina, Dopravní podnik hl.m.Prahy a v letošním roce také Městská část Praha 7 společně se ŠLECHTOVKOU zvou všechny „pražany“ nejen z Prahy 7 na tradiční zábavné odpoledne spojené se svátky jara do Stromovky, konkrétně před Šlechtovu restauraci ve čtvrtek 5.dubna od 14:00 hodin.

Pro všechny návštěvníky bez rozdílu věku zde bude připravená tradiční soutěž českého rozhlasu Regina VÝHERNÍ VELIKONOČNÍ VEJCE. Soutěž, která obdaruje každého účastníka minimálně čokoládovým velikonočním vajíčkem. Navíc z uvedené tisícovky vajíček je zároveň 100 výherních. Vždy záleží pouze na štěstí, po kterém vajíčku kdo sáhne. Mezi atraktivní ceny určitě patří letecký zájezd od CK VIA MARE na jeden z řeckých ostrovů pro dvě osoby, autokarový zájezd rovněž pro dvě osoby od CK Ideal Tour do Paříže, navigace TOM TOM, spotřební elektronika např. značky LG, nebo zapůjčení osobního automobilu Škoda od AUTOKOMPLEXU MENČÍK.

Součástí této tradiční soutěže je hudební produkce. V letošním roce nabídne např. kapelu BEK OFIS a zpěvačku DEBBI.

Další hlavní bod programu je první promítání v roce pod širým nebem.

Od 20:00 nabídne KINOBUS Dopravního podniku hl.m.Prahy nejúspěšnější českou filmovou komedii loňského roku MUŽI V NADĚJI.

Předvelikonoční odpoledne je realizováno pod záštitou starosty Městské části Praha 7 Marka Ječménka a také za finanční podpory MČ Praha 7.

Přímé živé vstupy z celého odpoledne si můžete poslechnout i ve vysílání Reginy 92,6 FM.