Právě se nacházíte:

Salon Foxys a jeho masáže

Jak jste si již všichni přečetli náš salon Foxy¨s je kadeřnický, kosmetický, ale i skvělé masáže pomohou vašemu tělu. A tyto masáže můžete absolvovat u nás. Naše zkušená masérka paní Štěpánka Pocková Vás zbaví neduhů, ale i příjemně naladí vaše pocity, abyste se dívali na svět vesele, příjemně a aby Vaše starosti alespoň na chvilku zmizely. Její zkušenosti a zručné ruce Vás pohladí po celém těle. No a jaké masáže si můžete dopřát ?? Tady jsou:

Klasická  masáž

Odstraňuje únavu po práci a sportovní aktivitě. Napomáhá k rychlejšímu odplavování únavových látek ze svalstva a k urychlení regenerace organizmu. Patří mezi masáže, které se více orientují na fyziologické hledisko. Ale i tato masáž přináší úlevu při celkovém napětí. Při této masáži je využíváno hmatů dlaněmi a zejména prsty. Jednotlivé hmaty se opakují a střídají tak, že se uvolňuje a regeneruje svalstvo a svalové spasmy, stimuluje se krevní a lymfatický systém. Masáž pomáhá bolestivé svaly zregenerovat a zklidnit.

Rekondiční masáž

Odstraňuje únavu, osvěžuje tělo a posiluje samoregenerační schopnosti organizmu.

Relaxační masáž 

Je prováděna jemnými doteky a hlazením. Uvolněním svalů dochází k navození hlubšího relaxačního stavu. Pro ještě větší účinek se používají vonné a bylinné oleje.

Reflexní masáž

Je to šetrná a nesmírně účinná forma terapeutické masáže, která aktivuje přirozené léčebné síly organizmu a přispívá k obnovení tělesné a duševní rovnováhy. Reflexní terapie je  přibližně 5000 let stará metoda péče o zdraví. Vznikla ve východní Asii a pracuje s reflexními body na celém těle, nejčastěji na ploskách nohou. Původně byla reflexní terapie prevencí, ale dnes je především používána k léčbě.Ovlivňuje svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Reflexní masáž pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a má nejen pozitivní účinky na celkovou regeneraci organizmu  ale i přináší vynikající výsledky při pohybových potížích, po úrazech, při zažívacích obtížích, poruchách spánku, alergiích, kloubních potížích a bolestech zad.

Je to velmi příjemná, uvolňující masáž.

Reflexní masáž plosky nohou

Při masáži plosek se tlakem prstů působí na reflexní body na nohou a tím dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech.

Reflexní uvolnění krčí páteře

Při reflexním uvolnění krční páteře se tlakem prstů působí na reflexní body pod lebkou.

Reflexní uvolnění celé páteře

Při reflexním uvolnění celé páteře se stlačují nehtem reflexní body na palcích dolních končetin a tím dochází k odstranění jednotlivých blokád, bolestivých stavů na těle a duši a k uvolnění celé páteře.

Breussova masáž

Je to speciální, jemná, energetická masáž prováděná s pomocí třezalkového oleje, který se speciálními tahy vpraví do zad a nechá působit. Způsobuje regeneraci plotének a proto se úspěšně používá i jako pomocná metoda při různých onemocnění páteře. Uvolňuje napětí a tlak okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži relaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organizmu. Lehkými tahy se při ní ošetřuje přímo páteř a meridián močového měchýře, čímž působíme uvolnění energetických bloků a snižujeme napětí jak fyzické, tak i duševní úrovně.

Čínská antistresová masáž pro psychosomatické uvolnění

Je to jemná masážní technika, která má specifickou sestavu hmatů  a je prováděna v oblasti hlavy, obličeje a šíje. Má vynikající zklidňující, regenerační, detoxikační a kosmetický účinek. Působí na vnitřní orgány a harmonizuje celé tělo.

Thajská masáž dolních končetin

Je zaměřena na akupresurní body na chodidlech, doplňuje ji masáž prstů a lýtek. Příznivě ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu, uvolňuje svalové napětí, podporuje činnost lymfy, působí proti otokům a celkově ovlivňuje tělesnou vitalitu.

Manuální tlaková masáž dolních končetin /anticelulitní masáž/ se zábalem

Jedná se o ruční masáž zaměřenou na prokrvení a okysličení svalového tonusu. Pomocí speciálních hmatů a technik, které se provádí pod určitým tlakem, tempem a pořadím, působí na podkoží, zbavuje bolesti, uvolňuje, působí proti otokům, posiluje imunitní systém, detoxikuje, zbavuje positu těžkých nohou, působí pozitivně na krevní oběh, křečovité žíly a proti celulitidě.

Jde o zásaditou proceduru, která pomáhá tělu vyloučit neutralizované kyseliny nahromaděné v problematických partiích po dosažení zahřátí svalů. Cílem je prostřednictvím masáže rozproudit krevní oběhový systém, který je blízce napojen na lymfatický. Správná činnost svalů obnoví činnost toku lymfy, dochází k aktivaci mízního systému a podpoře toku lymfy.při aktivaci lymfatického systému dochází k odtoku škodlivých a toxických látek z organizmu a tím pomáhá organizmus regenerovat. Masáž je vhodná pro odstanění otoků způsobených dlouhým stáním nebo sezením, současně zlepšuje i stav pokožky ba je vysoce účinná v boji proti celulitidě.

Masáž lávovými kameny /Hot Stones/

Je to velmi příjemná, luxusní masáž horkými lávovými kameny.

Kořeny této masáže sahají 4000 let zpětky do historie. Již v této době se vědělo o účinku lávových a jiných drahých kamenů. Horké kameny znali již američtí indiáni, hojně se používay v Indii, Egyptě, Mezopotánii, Tibetu, Číně a na Havaji.

Tak to je trochu o masážích, aby jste věděli, co Vás čeká u nás v Salonu Foxy¨s. Pokud si sami nejste schopni z tolika masáží vybrat a nevíte, která masáž by Vám vyhovovala, stačí se zeptat naší masérky Štěpánky. Ta Vám poradí nejvhodnější masáž pro Vás. Těšíme se, že Vás uvidíme v našem Salonu , kde se na Vás těšíme.

Salon Foxys, U Průhonu 13, Praha 7 /areál bývalého Holešovického pivovaru/

tel: recepce 739 912 096, mail. foxys@foxys.cz

Autor: HH