SaunaClub zprovoznila vířivku pro dva

Dovolte, abychom Vás pozvali do příjemného a originálního prostředí SaunaClub. Sauny, relaxační místnosti a bar poskytují mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, dokonce i pro menší firemní akce. Dbáme na maximální diskrétnost (soukromí) všech navštěvníků. Připravíme Vám zdarma aroma pro opravdový parní zážitek, poskytujeme také širokou nabídku olejů.

Dovolte, abychom Vás pozvali do příjemného a originálního prostředí SaunaClub. Sauny, relaxační místnosti a bar poskytují mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, dokonce i pro menší firemní akce. Dbáme na maximální diskrétnost (soukromí) všech navštěvníků. Připravíme Vám zdarma aroma pro opravdový parní zážitek, poskytujeme také širokou nabídku olejů. Kromě sauny u nás najdete privátní relaxační pokoj a taktéž místnost odpočinku s plazmovou TV, na které si můžete vybrat ze širokého výběru kanálů satelitní televize (hudba, sport, filmy). Po sauně je možné chvilku posedět a nechat v klidu doznít její učinky při dobrém šalku čaje (zdarma). K dispozici Vám je i bar s bohatou nabídkou občerstvení, alkoholických a nealkoholických napojů a příjemné posezení v prostředí naší sauny s bezdrátovým připojením k internetu přes WIFI. Přímo z odpočinkové místnosti si lze telefonem objednat občerstvení.

Pivní lázně jsou zcela výjimečné. Jedná se o terapii v klidném a malebném prostředí, kterou si můžete vychutnat zcela sami a nebo jako pár ve dvojvaně. Pivní lázeň je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Vše začíná klasický ve finské sauně, kde se tělo uvolní. Dále následuje pivní lázeň a po té přichází fáze relaxace. Při každé této fázi můžete vychutnat jedno malé pivo. Celková doba procedur je 1-2hodiny v závislosti na zvolené variantě(viz. ceník). K dispozici Vám je i bar s bohatou nabídkou občerstvení, alkoholických a nealkoholických nápojů a příjemné posezení v prostředí naší sauny. Přímo z odpočinkové místnosti si lze telefonem objednat občerstvení.

http://www.sauna-praha7.cz