Sobotní dopoledne plné praxe i teorie o našem těle a pohybu

Myslíte, že se hýbáte tak, jak vy chcete. Ale to se mýlíte. Vaše tělo Je nesmírně chytré a  dělá si, co chce. A my se musíme naučit komunikovat se svým tělem. Jen tak budeme žít ve zdraví a dělat věci, které chceme my. Pokud ne, přijdou bolesti ramen, zad, loktů, kyčlí atd. Ale to přece nechceme.  

Aktivní život ve zdraví 
Dělat to, co chceme. Žít a být zdraví. Pokud do svého života přijmete metodu FitPainFree®, stane se to skutečností. Pokud vás trápí bolesti beder, ramen, kolen atd., tato metoda vám ukáže cestu ke zdraví.
Dívá se totiž na člověka v souvislostech jako na systém, hledá příčiny bolestí a ty odstraňuje, aby se už nevracely. 
Často se stává, že někoho bolí koleno, kyčel apod. a bolesti se neustále vracejí. Proč? Vždyť dnešní medicína je na vysoké úrovni a dokáže téměř zázraky. Jenže to je ten problém. Je tak specializovaná, že jí úplně zmizel člověk jako celek. Lékaři si nás rozdělili na ramena, kyčle, kolena – ale kde je člověk jako celistvý systém?


 
S metodou FitPainFree® bolesti ramen, kyčlí, kolen atd. rychle zmizí
Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Když nějaký sval nepracuje, jeho práci převezme jiný sval. Ale ten má svoji práci, takže vlastně pracuje za dva. Zákonitě se dříve či později unaví, přetíží a tělo nám to dá najevo bolestí. Pomocí cviků metody FitPainFree® „donutíme“ všechny svaly správně fungovat. Jsou to jednoduché cviky a klienti jsou často překvapení, jak jejich tělo reaguje. Jak rychle se dostanou z bolestí do kondice.

Kde metodu vyzkoušet
Je několik možností – online lekce, individuální konzultace a workshopy.

Workshop v Praze
Na letošním posledním workshopu, který je 23. 10. 2021. v Praze, zažijete teorii i praxi metody FitPainFree®. Workshop je koncipován tak, aby vám dal možnost zaměřit se na sebe a svoje tělo a také vám k tomu poskytne dostatek času. Budete přemýšlet o fungování našeho těla, o tom, co cítím já, co cítí klient, jak navést klienty správně do cviku a jak cvik zařadit do lekce. 3 hodiny plné cvičení a rozboru cviků, přátelské atmosféry a sdílení rozdílných pohledů na naše tělo. Jednoduše řečeno - představíme vám základy metody FitPainFree®.

Je nutné použít “správné” cvičení 
Naše tělo je stvořeno z pohybu a k pohybu. Potřebuje denní pohyb, aby bylo tělo zdravé a funkční. Pokud si totiž představíme např. osm hodin ve špatné pozici u PC, nemáme jinou šanci, než zařadit účinné kompenzační cviky do každého dne. 
Kompenzační cvičení jsou uvolňovací, protahovací a posilovací cviky, které mají za úkol „něco“ kompenzovat, tedy vyrovnávat. Nejčastěji kompenzujeme nadměrnou nebo jednostrannou pracovní nebo sportovní zátěž. Poslední dobou však především nedostatek pohybu, sedavý způsob života a vadné držení těla.

Řešení je v jednoduchosti
Metoda FitPainFree® přibližuje toto téma odstraňování bolestí pohybového aparátu běžné populaci tak, aby dobře pochopili, kde je příčina jejich zdravotních problémů a mohli je jednou pro vždy vyloučit ze svého života.
Odborníkům pak přináší novou cestu, jak klientům pomoct od jejich bolestí pohybového aparátu a dále s nimi budovat zdravé tělo.
Chcete ji vyzkoušet? Máte jedinečnou možnost zažít poslední workshop letošního roku – 23. 10. 2021 v Praze. 

Nehodí se vám termín? Nevadí - pojďte na online lekce. Zvládnete to a budete překvapení, jak jednoduché a účinné toto cvičení je.


 
Seznamte se s metodou FitPainFree®
Pokud patříte mezi osobní trenéry, lektory skupinových lekcí nebo vedete sportovní kroužek a máte touhu pomoci svým klientům, jak nejlépe můžete, vyzkoušejte náš workshop základů metody FitPainFree. Tato cvičební metoda vznikla pomocí selského rozumu a anatomických atlasů. My jsme zjednodušili její přenos na běžnou populaci a učíme širokou veřejnost i odborníky jednoduché účinné cviky spolu se všemi důležitými souvislostmi. Zkrátka cvičební metoda 21.století, která nás zachrání od bolestí zad, loktů, krku, kyčlí apod.

Ideální také pro mladé nadšené studenty,  sportující i trenéry
Metoda FitPainFree jako komplexní pohled na lidské tělo je samozřejmě také skvělou volbou pokud ještě studujete a chcete se v budoucnu věnovat svým klientům, trávit čas ve fitku nebo na workoutovém hřišti a mít postaráno o svobodný a zdravím naplněný život.
Osobních trenérů je na trhu tisíce, ale těch kvalitních, kteří umí pomoci i s bolestí a rozumí tělu a jeho fungování, je jako šafránu. Proto pokud vás tato kariéra láká, využijte workshop k seznámení se s novým moderním pohledem na svět a získejte konkurenční výhodu. Kompenzační cvičení budou zkrátka potřebovat všichni.

www.fitpainfree.com