Staropramen na Rock for People poprvé nabídne kvalitu Potrefené husy

Se stále zlepšujícím se hudebním programem letních festivalů stoupají také požadavky jejich návštěvníků na úroveň služeb včetně občerstvení. Staropramen proto behěm festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 6. července ve Festivalparku u Hradce Králové, nabídne nejen široké portfolio piv a kvalitní pivní servis, ale také služby svého gastronomického řetězce Staropramen Potrefená husa. Přímo v areálu festivalu totiž postaví jeden její provoz. O kvalitu jídel a jeho celkového servisu bude na místě pečovat známý šéfkuchař a držitel ocenění Kuchař roku Jan Pípal. Kvalitu piva pak bude v celém areálu festivalu střežit profesionální degustátor pivovaru Jan Špaček a jeho pivovarští kolegové.

Úspěšný gastronomický koncept Staropramen Potrefená husa si budou moci návštěvníci festivalu vychutnat vůbec poprvé. „Naše partnerství s festivalem je založeno na tom nejdůležitějším – poskytnout návštěvníkům kvalitní servis piva, což v praxi znamená dobře vychlazené, na míru načepované pivo a pokud možno bez front. Letos jsme s managementem Rock for People hledali způsob, jak tento servis dál rozvinout. Vzhledem k festivalovým trendům jsme vsadili na spojení kvalitního piva a jídla, což nabídne Potrefená husa přímo v areálu festivalu,“ říká k novince Jan Vošta, event&sponsorship manager společnosti Pivovary Staropramen.

Festivalová revoluce: kvalitní jídlo na talíři a pivo do skla
Staropramen Potrefená husa v čele se šéfkuchařem Janem Pípalem bude každý den návštěvníkům festivalu obstarávat až 3 tisíce porcí jídel. Návštěvníci budou moci využít na míru podniku upravené prostory jednoho z hangárů letiště, které se zahrádkou před ním nabídnou více než 250 míst k sezení. V nabídce bude po celou dobu festivalu 10 jídel, mezi nimiž budou 2 polévky, 4 hlavní jídla, 2 vegetariánské saláty, 2 bagety a 1 moučník navíc. K pití budou v Potrefené huse k dispozici čtyři druhy čepovaného piva do skla: Staropramen Nefiltrovaný, 11o, Světlý a Cool Lemon a také čtyři pivní koktejly.
 
„Veškeré jídlo a pití bude i ve festivalové Potrefené huse nabízeno ve kvalitě, na jakou jsou lidé z našich dnes již třiceti restaurací v Česku zvyklí. Servírováno bude na talířích a ve skle. Věřím, že tato novinka přispěje k ještě lepšímu zážitku z této prestižní hudební akce,“ řekl David Petřík, manažer značkových restaurací Staropramen Potrefená husa, který celý koncept pro festival připravil. V provozu bude celkem 22 lidí, centrem provozu bude vlastní kuchyně. Otevírací doba festivalové Potrefené husy bude od 11.00 do 24.00.
 
Kvalitu piva pohlídá pivní policie
Staropramen na celém festivalu nabídne celkem osm druhů piv – Světlý, 11o, Ležák, Granát, Nefiltrovaný, Cool Lemon, Cool Grep a Nealko. Tým pod vedením degustátora pivovaru Jana Špačka s pracovním názvem „pivní policie“ bude po celou dobu akce hlídat míru a teplotu čepování a garantovat kvalitu točeného piva. „Abychom poskytli návštěvníkům kvalitní pivo po celou dobu festivalu, nasazeno budeme mít 150 pivních kohoutů optimálně rozmístěných po areálu tak, aby návštěvníci nemuseli na pivo čekat. Pivo si budou moci vychutnat ve stanech postavených kolem výčepů, ve kterých budeme mít k dispozici téměř 3 000 míst k sezení,“ říká k pivnímu servisu Michal Šlechta, manažer značky Staropramen. Doplňme, že pivo bude čepováno do kelímků v novém designu Rock for People.
 
Staropramen Cool Lemon Stage s Fans zónou
Staropramen má jako hlavní partner festivalu také svou Staropramen Cool Lemon Stage, kde v průběhu festivalu vystoupí například zahraniční hvězdy Skrillex, Orbital a Example nebo tuzemští Tata Bojs, Support Lesbiens či Monkey Business. Pro vítěze soutěží na facebooku Rock for People nebo Staropramenu bude v jejím okolí zpřístupněna Staropramen Fans Zóna nabízející posezení, pivo k vychutnání zdarma, parádní výhled na pódium nebo třeba setkání s Tata Bojs.