TopDentClinic - vaše zubní klinika

TopDentClinic je soukromá zubní klinika rodinného typu, založená doktorem Davidem Kolářem, který je zároveň vedoucím lékařem a odborným garantem.  

V našem zdravotnickém zařízení poskytujeme komplexní zubní péči pro děti i dospělé od běžných stomatologických výkonů a dentální hygieny až po vysoce specializované zákroky z oblasti estetické stomatologie, zubní chirurgie a implantologie. Naší prioritou je maximálně kvalitní, dlouhodobě funkční a estetické ošetření, kterého dosahujeme použitím moderních lékařských postupů a špičkových technologií, kterými je naše klinika vybavena. Jedním z velmi důležitých pomocníků je například nejmodernější dentální operační mikroskop, který používáme u většiny zákroků i preventivních prohlídek. Pomocí mikroskopu několikanásobně zvyšujeme přesnost a kvalitu ošetření i tak jemných struktur jako jsou například zubní kanálky. Naprostá většina výkonů probíhá zcela bezbolestně díky vysoce účinné lokální anestezii a vy si můžete během zákroků užívat komfortu v anatomicky tvarových křeslech amerického výrobce. Není vyjímkou, že spousta pacientů během ošetření usíná, což nás vždy potěší. Každý pacient při první návštěvě kliniky podstoupí komplexní vstupní vyšetření, které zahrnuje zhotovení digitálního panoramatického rentgenu zubů a čelistí, dále následuje detailní vyšetření tvrdých zubních tkání, dásní a sliznic dutiny ústní, zároveň provádíme i vyšetření cílené na zachycení nádorů úst. Součástí vstupní prohlídky je i kontrola všech zubních výplní dentálním mikroskopem, to nám umožní včasné odhalení počínajících kazů a prasklin v jejich okolí. Touto komplexností a použitím moderních vyšetřovacích technologií se naše pracoviště výrazně odlišuje od ostatních zubních ordinací. Po vyšetření následuje sestavení individuálního podrobného léčebného plánu, který je následně prokonzultován s pacientem a probrány různé varianty ošetření včetně cenové kalkulace. Teprve po odsouhlasení vhodné varianty léčby ze strany pacienta je v příští návštěvě započato ošetření.

Zcela individuální přístup, dostatek času, otevřená komunikace a cenová dostupnost ošetření, to vše a mnohem více Vás čeká v TopDentClinic.

Na Vaši návštěvu se těší vedoucí lékař 
MUDr. et MDDr. David Kolář a celý tým TopDentClinic

10 důvodů, proč nás pacienti navštěvují:

 
klademe důraz na bezbolestné ošetření i během nejkomplikovanějších zákroků

 
osobní a zcela individuální přístup – vždy Vám poskytneme dostatek informací a navrhneme různé alternativy ošetření

 
máme na Vás dostatek času a přizpůsobíme se Vašim možnostem – krátké objednací lhůty a široká ordinační doba

 
komplexní rodinná péče – postaráme se o Vás i nejmenší členy Vaší rodiny

 
vysoce kvalifikovaný personál – neustále se vzděláváme v ČR i v zahraničí

 
dodržujeme nejpřísnější Evropské hygienické normy – tím je zajištěno Vaše bezpečí během výkonů

 
používáme moderní lékařské postupy, špičkové přístrojové vybavení, technologie a materiály

 
cenová dostupnost a vysoká kvalita ošetření

 
výborná dopravní dostupnost autem i MHD

 
příjemné a moderní prostředí s přátelskou atmosférou

web: www.topdentclinic.cz