Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Praze 7 oslaví děti Mikuláše společně s hokejisty Sparty

5. 12 2013 | Městská část Praha 7 ve spolupráci s klubem HC Sparta Praha pořádá ve čtvrtek 5. prosince 2013 od 16 do 18 hodin velkou mikulášskou nadílku. Setkání s Mikulášem, čerty a anděly se uskuteční za přítomnosti hokejistů Sparty v Tipsport Areně na Výstavišti.

„Jsem rád, že po předchozích úspěšných mikulášských besídkách na ledě, kterýchse vždy zúčastnilo kolem 300 dětí, se Sparta rozhodla do tohoto projektu zapojit i letos. Děti tak opět dostanou příležitost zabruslit si se známými hokejisty a oslavit tak Mikuláše netradičním, atraktivním způsobem,“ uvedl radní MČ Praha 7 Jiří Koutský.
Kromě možnosti zabruslit si na ledové ploše ve společnosti hokejistů HC Sparta Praha bude pro děti připraven bohatý program plný her, soutěží a zábavy. Součástí programu bude mj. zdobení perníčků, čertí školka či malování na obličej.
Podvečer vyvrcholí setkáním s Mikulášem, čerty a anděly, kteří dětem nadělí balíčky s ovocem, sladkostmi a drobnými dárky od městské části Praha 7 a HC Sparta Praha. Pro všechny účastníky budou zdarma připraveny teplé nápoje a malé občerstvení. 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO