Věhlasné celebrity na utajované párty

Lahodné francouzské šampaňské teklo proudem, delikatesy z dílny šéfa Zdeňka Pohlreicha přilákaly mnoho labužníků, zpěvák Jan Kalousek se prošel vydlážděnou ulicí, tedy alespoň v jeho písni, moderátor večera Zdeněk Izer dokonce kouzlil a hvězdy se chovaly skutečně hvězdně.

Na přísně utajované akci se potkalo hned několik miliardářů, partner společnosti J&T Dušan Palcr a první muž společnosti Tatry Mountain Resorts Igor Rattaj, který se za skupinu angažuje v odkupu ski areálu Špindlerův mlýn. Palcr s Rattajem poměrně dlouho diskutovali u baru....byla to snad náhoda, že na akci dlouhou dobu strávil i Daniel Volopich, člen Výkonného výboru Svazu Lyžařů ČR, který byl v družném rozhovoru právě s Igorem Rattajem - dlouhé jednání bylo zakončeno jejich společnými úsměvy - jednání bylo zakončeno úspěšně - zřejmě se dohodli na všem potřebném.....

Pečlivě vybraní hosté, kteří dorazili na utajovanou vyjímečnou party společnosti BEB s.r.o., byli příjemně rozdrážděni modní přehlídkou spodního prádla a společenských šatů návrhářky Natali Ruden, jejíž hvězdou byla Andrea Verešová (další modelky přehlídky večera Hana Mašlíková, Denisa Domanská, Jana Doleželová nebo Zuzana Rosáková).

Další hvězdy večera moderátorka Nikol Moravcová, slovenská modelka Denisa Mendrejová či Marta Ondráčková ji však statečně konkurovali a půvabným dámám věnoval i svoji pozornost Miroslav Donutil. Mezi hosty se objevil i podnikatel Zdeněk Macháček, který se účastnil i známého turnaje pola na Štrbském plese, kam přiletěl soukromým letadlem. Zapovídal se s oběma miliardáři, jak s Dušanem Palcrem, tak s Igorem Rattajem.