Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

WOOW

8. 06 2010 | Pro klientelu, která nakupuje pouze nenošené zboží máme v nabídce také dětský outlet. Jedná se o zboží převážně z loňských kolekcí, kdy po sezónních výprodejích končí v exchainstorových centrech ve Velké Británii , kde ho pro Vás s pečlivostí vybíráme a nakupujeme.

Pro klientelu, která nakupuje pouze nenošené zboží máme v nabídce také dětský outlet. Jedná se o zboží převážně z loňských kolekcí, kdy po sezónních výprodejích končí v exchainstorových centrech ve Velké Británii , kde ho pro Vás s pečlivostí vybíráme a nakupujeme.

Sortiment máme také rozšířený o tzv. spotřební textil, jako jsou tepláky, pyžama, bodíčka, bryndáky, ponožky, punčošky, pokrývky hlavy, spodní prádlo aj., kdy nehledíme pouze na vysokou kvalitu, ale i na zajímavou cenu. Díky tomu můžete u nás koupit například dětské tepláky nebo pyžama z kvalitní bavlny již od 115,-Kč. Převážně se jedná o zboží tzv. stock, kdy je zboží vyrobeno ve větším množství než si smluvil zadavatel výroby a toto zboží pro Vás získáváme prostřednictvím aukcí.

Snažíme se již od roku 2004, aby nakupování v našem obchůdku bylo pro Vás radostí. Odměnou nám pak bývají pochvalné recenze a spokojenost našich zákazníků, kteří se k nám vracejí nakupovat často i z druhého konce metropole. Tímto děkujeme za projevenou přízeň a těšíme se na Vaše další návštěvy.

Váš partner v oblékání Vašich ratolestí secondhand-woow.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO