Právě se nacházíte:

Global PD, s.r.o.

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1994 a během této doby jsme se vypracovali na pozici jedné z největších společností v ČR zaměřené na nákup a prodej osobních, užitkových vozů do 3,5 tuny v 2 - 6 místném provedení, nákladních vozů, mikrobusů a pick-upů. V naší nabídce je stále kolem 200 vozů na ploše 7.000 metrů čtverečních.

Naše společnost působí na českém trhu od roku 1994 a během této doby jsme se vypracovali na pozici jedné z největších společností v ČR zaměřené na nákup a prodej osobních, užitkových vozů do 3,5 tuny v 2 - 6 místném provedení, nákladních vozů, mikrobusů a pick-upů.

V naší nabídce je stále kolem 200 vozů na ploše 7.000 metrů čtverečních různých značek, typů a roků výroby. Nemalou předností nákupu ojetého vozu v našem autobazaru je skutečnost, že nabízíme vozy zásadně nehavarované, většinou se servisní knihou a po prvním majiteli.

Naši zaměstnanci s Vámi rádi provedou důkladnou prohlídku Vámi vybraného vozidla, popřípadě Vám doporučí vůz dle Vašich požadavků a potřeb. S vybraným vozidlem je možná zkušební jízda, kdy sami či s mechanikem můžete vyzkoušet a otestovat kvality vozu.

Samozřejmostí je profesionální a vyškolený personál, seriózní jednání, vyřízení leasingu a v neposlední řadě také výkup vozidel a možnost protiúčtu. Při zakoupení vozu Vám vyřídíme na místě také zákonné a havarijní pojištění. Všechna vozidla mají platnou STK + emisní zkoušky.

Věříme, že při návštěvě u nás budete mile překvapeni jak výběrem a stavem vozidel, tak zkušeným a profesionálním přístupem našich zaměstnanců. Navštivte nás a rozšiřte tak řady našich spokojených zákazníků. Jsme zde pro Vás každý den 8:00 do 21:00.