Jaký střih plavek sluší mé postavě?

Trápíte každoročně své tělo dietami, abyste zhubla do plavek? Trápíte se drobnými nedostatky své postavy? A není to zbytečné? I když plavky zakrývají jenom nepatrnou plochu těla, dokážou udělat správně zvoleným střihem divy. Poradíme Vám, jak na to! Máte menší poprsí? Nevadí! Zvýrazněte svůj dekolt vyztuženou podprsenkou anebo podprsenkou s push-up efektem. Prsa krásně nadzvedne a zvětší. Podívejte se po horních dílech s volánkovým zdobením, opticky jimi Vaše prsa taky nabudou na objemu. Zapomeňte na nevýrazné jednobarevné plavky, vybírejte  si pestré svěží vzory. Pyšníte se bujným dekoltem? Aby Vaše poprsí mělo tu správnou podporu, volte podprsenky s kosticemi anebo sportovnější střihy plavek.

Malá prsa

Máte menší poprsí? Nevadí! Zvýrazněte svůj dekolt vyztuženou podprsenkou anebo podprsenkou s push-up efektem. Prsa krásně nadzvedne a zvětší. Podívejte se po horních dílech s volánkovým zdobením, opticky jimi Vaše prsa taky nabudou na objemu. Zapomeňte na nevýrazné jednobarevné plavky, vybírejte  si pestré svěží vzory. 

Velká prsa

Pyšníte se bujným dekoltem? Aby Vaše poprsí mělo tu správnou podporu, volte podprsenky s kosticemi anebo sportovnější střihy plavek. Pokud ráda nosíte jednodílné plavky, vybírejte si ze střihů se všitou podprsenkou. Nerada byste přeci nosila prsa až…

Kulaté bříško

Jak nenápadně zamaskovat zakulacené bříško? Tankiny pro Vás budou tou ideální volbou. Vrchní díl má podobu pohodlného tílka, takže zakryje menší nedostatky. A pokud si chcete bříško opálit, stačí si tílko na lehátku mírně vyhrnout a je to! Pozor si dávejte při výběru barev a vzorů. Moc divoké kombinace či lesklé materiály by Vám nějaké to kilo mohly přidat.

Větší zadeček a širší boky

Větší zadeček opticky zmenšíte plavkami s mírně vykrojenými kalhotkami s nízkým pasem. Anebo si vyberte plavky s bokovými kalhotkami. V barvách raději neexperimentujte. Volte klidně barevné vršky, ale spodní díl vybírejte jednobarevný v tmavějších odstínech.

Krátké nohy

Své nohy opticky prodloužíte vykrojeným spodním dílem. Vyhněte se raději bokovému střihu, ten Vašim nožkám pár centimetrů spíše ubere. Klidně investujte i do jednodílných plavek, nebojte se výrazných vzorů.

Chlapecká postava

Máte úzké boky a menší prsa a toužíte po ženštější postavě? Dnešní střihy plavek Vám poskytnou neuvěřitelné možnosti, jak jí docílit. Pokud toužíte po dvoudílných plavkách, vybírejte ty s volánky a zdobením na horním i spodním díle. Také Vám můžeme jenom doporučit módní monokiny, které Vám svými rafinovanými prostřihy vykouzlí neuvěřitelné křivky.

Silná postava

Pokud máte korpulentnější tvary, doporučujeme jednobarevné plavky anebo populární vertikální proužky, které jak je dobře známo, postavu opticky zeštíhlí.