Právě se nacházíte:

Second hand Bellitex

Centrum levného second hand textiluFirma Bellitex s.r.o. se specializuje na maloobchodní prodej kvalitního tříděného second hand oblečení, bot, hraček, bytového textilu a módních doplňků.

Centrum levného second hand textilu
Firma Bellitex s.r.o. se specializuje na maloobchodní prodej kvalitního tříděného second hand oblečení, bot, hraček, bytového textilu a módních doplňků.

Působíme po celém území České republiky (jsme jedním z  největších prodejců second handu v České republice) a díky velmi kladné odezvě na naše prodejny a zboží v nich, neustále rozšiřujeme naši prodejní síť o nové a nové obchody v dalších městech.

Prodejní akce
Kromě prodeje second hand zboží v klasických kamenných obchodech jsou také velmi oblíbené 1-2 denní prodejní akce, které probíhají v pronajatých prostorách v mnoha městech po celé České republice, kde je po našem zboží poptávka.

Jak v kamenných obchodech, tak na prodejních akcích nabízíme kvalitně tříděné zboží za velmi nízké ceny. Zboží je v obchodech i na prodejních akcích pravidelně doplňováno tak, abychom mohli nabídnout co možná nejširší sortiment, ze kterého by si naši zákazníci mohli vybrat a odcházet domů spokojeni.
Kvalitní tříděný second hand
V našich obchodech si můžete vybrat z následujícího zboží:

Oblečení:

■pánské
■dámské
■dětské
(např. trička, mikiny, svetry, košile, halenky, šaty, bundy, kalhoty, šortky, sukně, plavky, spodní prádlo, čepice, šály, rukavice, spodky, pláštěnky, dresy, tílka, boty, kšandy, dále oblečení sportovní, motorkářské, noční, pracovní, na karneval atd.)

■boty 
■bytový textil (např. záclony, závěsy, ubrusy, povlečení)
■plyšové a plastové hračky 
■módní doplňky (např. kabelky, šátky, pásky)
Vše ve vysoké kvalitě a za nízké ceny
Přijďte navštívit naše kamenné obchody nebo prodejní akce a přesvědčte se sami o našich kvalitách.