Restaurace Belcredi na Letné

Objevte Letenský zámeček v Praze na Letné jako místo pro konání stylových večírků a oslav. Přijďte ochutnat "zlatý fond" mezinárodní kuchyně v prostorách, které již skoro 150 let slouží k pohostinství.

Najdete tu hned tři restaurace plné kulinářských zážitků pod jednou střechou, zahradní terasy s příjemným posezením, altánek, hřiště na pétanque, nekuřácké prostředí a delikátní lahůdky, vybraná vína i vstřícnou obsluhu. A všechno jako na zámku.

Toužíte skloubit klidnou večeři při svíčkách v příjemně staromódním prostředí a kulinářský zážitek prvotřídní úrovně? Pak jedině v restaurantu Belcredi. Naši číšníci vás ochotně provedou gastronomickým rájem, nabídnou vybrané speciality, doporučí vhodné nápoje. Vybírat můžete z bohaté nabídky skutečných lahůdek připravených pod bedlivým dozorem zkušených šéfkuchařů. S radostí vás uvítáme v noblesních interiérech s majestátní vyhlídkou na historické jádro Prahy a zapojíme do vašich služeb fantazii a um místních šéfkuchařů, profesionalitu číšníků a bohaté organizační zkušenosti.

Proč večeřet fádně, když se můžete nechat hýčkat harmonií vybraných chutí... Nabízíme kompletní svatební servis: vy se můžete plně věnovat svatebnímu veselí, my se postaráme o zbytek!

www.letenskyzamecek.cz