INFINIT relaxační centrum

Dopřejte si ničím nerušené rozjímání v sauně, solárním studiu a při masážích v relaxačním centru Infinit.V relaxačním centru INFINIT v pražských Holešovicích najdete:

* finskou saunu s ledovým bazénkem a útulnou odpočívárnou s cihlovými klenbami
* masáže - reflexní masáž plosek nohou nebo celého těla, baňková, horkými kameny, pro těhotné, masáž hlavy a šíje (antistresová masáž), medová masáž, manuální lymfodrenáž
* profesionální solární studio
* kavárničku

Navštivte veřejnou saunu vyrobenou ze světlého dřeva stromu abachi. K ochlazení je zde bazének s filtrovanou ledovou vodou a relaxovat můžete v útulné odpočívárně s posezením a lehátky. Občerstvení i doplňky do sauny jsou pro vás připraveny na bohatě zásobeném baru.

Díky dvěma vedle sebe umístěným masážním místnostem můžete jít na masáž i současně. Profesionální maséři vás přivítají v příjemné masérně s klenutými cihlovými stropy, tlumeným osvětlením a relaxační hudbou.

Toto centrum se specializuje na vertikální solária, tzv. solární sprchy. Profesionální stroje MegaSun představují moderní, rychlé, rovnoměrné a pohodlné opálení. Zaručujeme vám výbornou kvalitu a dokonalý komfort při slunění v příjemném klimatizovaném prostředí. Odborně vyškolený personál vám vždy ochotně poradí a nabídne kvalitní solární kosmetiku Oranjito.

www.infinit.cz