Holešovická tržnice ožije vánočními trhy

MČ Praha 7 podpořila konání vánočních trhů v Holešovické tržnici. Prostranství hlavního náměstí ožije atmosférou vánoc od 29. listopadu do 24. prosince 2010. Trhy zde budou probíhat každý den včetně soboty a neděle.

„Jsme rádi, že díky spolupráci s provozovatelem tržnice, společností DELTA CENTER a. s., Praha 7 konečně dostane své velké vánoční trhy. A protože současně budou pokračovat i farmářské trhy, bude předvánoční čas v Holešovické tržnici skutečně bohatý,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

Prostranství mezi halami 24 a 25 bude od 29. listopadu vyzdobeno vánočním stromem obklopeným stylovými dřevěnými stánky nabízejícími výhradně vánoční sortiment a bohaté občerstvení. Návštěvníci se mohou těšit na speciality na grilu, svařené víno, čaj, grog, punč, kávu, staročeský trdelník, domácí uzenářské delikatesy, horkou medovinu aj.

Koncepcí se vánoční trhy budou blížit úspěšným farmářským trhům, které se v tržnici pořádají již od jara tohoto roku. Kromě občerstvení zde budou prodejci nabízet především rukodělné výrobky výtvarných dílen. K dostání budou například umělecké batikované textilie, ruční dřevěné výrobky z Izraele a jiné etnodárky z různých koutů světa.