OZP opět nejobdivovanější zdravotní pojišťovnou

V letošním ročníku hodnocení 100 obdivovaných firem České republiky pořádaném sdružením Czech Top 100 se Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) v žebříčku finančních institucí posunula z loňského čtvrtého místa na 2. pozici a současně se stala nejobdivovanější zdravotní pojišťovnou České republiky.

„Mám radost, že OZP potvrdila právě v této době svou stabilní pozici na poli zdravotního pojištění. To je dobré znamení do budoucna nejen pro pojišťovnu, ale i pro její partnery a především pro klienty,“ dodává k výsledkům generální ředitel OZP Ladislav Friedrich.

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP)
kód: 207
IČ: 47114321
sídlo: Roškotova 1225/1, 140 21  Praha 4
telefon: 261 105 222
fax: 261 105 300
e-mail: portal@ozp.cz
elektronická podatelna: http://portal.ozp.cz
internet: www.ozp.cz

OZP je se svými téměř 700 000 klienty třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice. Své pobočky a expozitury má v Praze, v Brně, Ostravě, Opavě, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Plzni, Berouně, Liberci, Táboře, Zlíně, Jihlavě, Olomouci, Karlových Varech, Žďáru nad Sázavou a Pardubicích.
Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních špičkových zdravotnických zařízení.