Praha 7 vyhlašovala nejlepší firmy a živnostníky

Městská část Praha 7 v průběhu letošního léta zrealizovala prostřednictvím magazínu Hobulet a za podpory Poštovní spořitelny anketu o nejlepší firmy či živnostníky se sídlem v sedmém pražském obvodu.

Městská část Praha 7 v průběhu letošního léta zrealizovala prostřednictvím magazínu Hobulet a za podpory Poštovní spořitelny anketu o nejlepší firmy či živnostníky se sídlem v sedmém pražském obvodu. Do soutěže se zapojilo 17.665 hlasujících. Slavnostní předání cen proběhlo 6. října 2010 na Úřadě MČ Praha 7.

„Anketu Nejlepší na Sedmičce jsme zrealizovali jako nultý ročník projektu, jehož cílem je oceňovat firmy a živnostníky, s nimiž jsou občané spokojeni, a lidem v Praze 7 usnadnit hledání těch nejlepších restaurací, kadeřnictví, květinářství či řemeslníků,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének.

Anketa Nejlepší na Sedmičce probíhala od 1. června do 10. září 2010. Občané se do ní mohli zapojit prostřednictvím on-line hlasování na stránkách www.hobulet.cz i pomocí anketních lístků, které byly distribuovány v magazínu Hobulet a také prostřednictvím Poštovní spořitelny. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 776 firem. Hlasovalo se v kategoriích restaurace a bary, kavárny a cukrárny, krása a relaxace, kultura, zdraví, sport a řemeslníci.

V jednotlivých kategoriích zvítězily:

restaurace a bary: Postel Restaurant & Showbar
kavárny a cukrárny: Cukrárna Alchymista
krása a relaxace: Radka Vráblová - manikura 
kultura: Bio Oko
zdraví: Ortopedické pomůcky
sport: Tělocvična Jednota Sokol Praha VII
řemeslníci: Ramico

Hlasování o nejlepší firmu či živnostníka na stránkách www.hobulet.cz pokračuje i nadále. Hlasy budou započítány do následujícího ročníku soutěže.

Na stránkách www.hobulet.cz je k dispozici rovněž on-line katalog živnostníků a firem v Praze 7, jehož aktualizovanou papírovou verzi obdrželi občané Prahy 7 prostřednictvím magazínu Hobulet do svých schránek v září tohoto roku.