Samsung představil nejrychlejší černobílou laserovou tiskárnou na světě Samsung ML 6510!

13. 05 2011 | S novými tiskárnami řady ML - 5510/6510 lze dosáhnout vyšší produktivity práce ve firmě díky super rychlému tisku až 62 stran formátu A4 za minutu. K tomu přispívá také nový toner s extrémně vysokou kapacitou.

Přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence Samsung Electronics, dnes představila nejrychlejší černobílou laserovou tiskárnu na světě – řadu ML﷓ 5510/6510. Tato nová řada tiskáren, která byla navržena s ohledem na potřeby středně velkých a velkých podniků, umožňuje dosáhnout vyšší produktivity, neboť i rozsáhlé tiskové úlohy v kancelářském prostředí zvládá rychleji.

Řada tiskáren Samsung ML-5510/6510 je vybavena procesorem o frekvenci 700 MHz, 1 Gbps síťovou kartou a systémovou pamětí s kapacitou až 768 MB. Vedle těchto vlastností nabízí špičkový výkon při nízkých celkových nákladech a dokáže vytisknout až 62 stran velikosti A4 za minutu, což z tiskárny Samsung ML-6510 dělá nejrychlejší černobílou tiskárnu formátu A4 na světě. Nově uvedená řada tiskáren zvládá měsíční zátěž až 275 000 stran a je vybavena tonerem s extrémně vysokou kapacitou, který vystačí na tisk až 30 000 stran, takže opadá nepříjemná nutnost časté výměny toneru.

„Když hovoříme s našimi zákazníky, slýcháváme, že mezi hlavní požadavky, které na tiskárny mají, patří bezproblémový a snadný provoz, úspory na nákladech a rychlost tisku,“ uvedl JaePil Kim, viceprezident evropské IT divize společnosti Samsung Electronics Europe. „Společnost Samsung vyvíjí tiskárny, které těmto potřebám vycházejí vstříc, nabízejí vysokou kvalitu tisku i jednoduchý provoz, a poskytuje tak uživatelům inteligentní tisková řešení,“ řekl JaePil Kim.

Tiskárny ML-5510/6510 jsou také vybaveny technologií bránící zablokování papíru v tiskárně, která zabraňuje odebírání více než jednoho listu papíru a ve srovnání se stávajícími přístroji snižuje až o 50 % počet případů, kdy k zablokování papíru v tiskárně dojde. Tím umožňuje dosáhnout vysoké tiskové kapacity až 275 000 stran měsíčně.

Provoz tiskáren ML-5510/6510 je levnější a ekologičtější než kdykoli dříve díky samostatnému systému toneru s vysokou kapacitou, úspornému režimu a simulaci tiskových výsledků. Tyto funkce zákazníkům umožňují dosáhnout úspor na spotřebě elektrické energie i papíru. Zákazníci, kromě výše uvedeného, mohou také na tiskárně jedním stiskem tlačítka zvolit režim úsporného a duplexního (oboustranného) tisku a zkontrolovat stav toneru i zbývající zásobu papíru v tiskárně.

Mezi další funkce tiskáren ML-5510/6510 patří jednoduchý tisk podporovaný 4řádkovým LCD displejem a numerickou klávesnicí, tisk na vyžádání na základě PIN kódu a možnost přímého tisku z paměťových zařízení přes USB. Tiskárny také umožňují dálkovou kontrolu stavu spotřebního materiálu i stavu přístroje.
„Tiskárna Samsung ML-5510ND na nás udělala dojem v mnoha ohledech. Nejenže tiskárna prošla naším důkladným testem spolehlivosti bez jediného zablokování papíru, ale nabídla také vynikající kvalitu i rychlost tisku,“ uvedla Marlene Orr, Senior Printer Analyst nezávislé testovací laboratoře BLI. „Tiskárna ML-5510ND v mnoha našich testech produktivity dokonce dosáhla ve srovnání s konkurenčními modely nejvyšší rychlosti tisku,“ řekla Marlene Orr.
Tiskárna Samsung ML-5510/6510 bude na český trh uvedena v červnu za maloobchodní orientační 29 160 Kč / 36 000 Kč s DPH.

 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO