Starosta Prahy 7 Marek Ječmének ocení příslušníky bezpečnostních a záchranných složek

Ve středu 29. září 2010 se na Strossmayerově náměstí sejdou zástupci Policie ČR – Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy...

Ve středu 29. září 2010 se na Strossmayerově náměstí sejdou zástupci Policie ČR – Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy, Městské policie hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru hl. m. Prahy a Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, kteří od starosty MČ Praha 7 Marka Ječménka obdrží pamětní medaile za kvalitní a obětavý výkon služby na území Prahy 7.

„Rád bych touto cestou ocenil práci příslušníků bezpečnostních a záchranných složek, kteří se v naší městské části dnes a denně podílejí na záchraně lidských životů a zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti. Jsem rád, že jsem dostal příležitost všem mužům a ženám, kteří zde sloužili v letech 2006 – 2010, poděkovat a vyjádřit jim své velké uznání a respekt,“ uvedl starosta MČ Praha 7 Marek Ječmének. 

Slavnostní předání pamětních medailí bude na Strossmayerově náměstí zahájeno ve 12 hodin. Ceremoniálu se zúčastní čelní představitelé hl. m. Prahy a ředitelé všech oceněných složek. Pamětní medaile zde převezmou 102 příslušníci záchranného a bezpečnostního systému hl. m. Prahy působící v MČ Praha 7.

Po ukončení ceremoniálu navštíví starosta Marek Ječmének všechny služebny v Praze 7, kde předá zbylým 291 příslušníkům pamětní list s poděkováním za výkon služby. Každá ze služeben navíc obdrží zvláštní poděkování za dlouhodobí přínos sedmé městské části.