V Praze 7 oslaví děti Mikuláše společně s hokejisty Sparty

Městská část Praha 7 ve spolupráci s klubem HC Sparta Praha uspořádá v pátek 3. prosince 2010 od 16 do 18 hodin velkou mikulášskou nadílku. Setkání s Mikulášem, čerty a anděly se uskuteční za přítomnosti hráčů Sparty v hokejové Tesla Areně na Výstavišti.

„Jsem rád, že po předchozích úspěšných mikulášských besídkách na ledě, kterých se vždy zúčastnilo kolem 300 dětí, se Sparta rozhodla do tohoto projektu zapojit i letos. Děti tak opět dostanou příležitost zabruslit si se známými hokejisty a oslavit tak Mikuláše netradičním, atraktivním způsobem,“ uvedl radní MČ Praha 7 Jiří Koutský.

Mikulášskými oslavami provede přítomné klaun Ferda. Kromě možnosti zabruslit si na ledové ploše ve společnosti hokejistů HC Sparta Praha bude pro děti připraven bohatý program plný her, soutěží a zábavy.

Podvečer vyvrcholí setkáním s Mikulášem, čerty a anděly, kteří dětem nadělí balíčky s ovocem, sladkostmi a drobnými dárky od Městské části Praha 7 a HC Sparta Praha. Pro všechny účastníky budou připraveny horké nápoje a malé občerstvení.