Lékařský dům Praha 7

Z venku se tváří nenápadně, ale pečuje o více než 35 tisíc pacientů. Lékařský dům v Holešovicích stojí v Janovského ulici a jeho patnáct let existence z něj dělá jedno z nejdéle pracujících nestátních zdravotnických zařízení v moderní historii České republiky.

Od roku 1995 Lékařský dům dosáhl na metu jednoho z nejvyhledávanějších pražských zdravotnických center. Postupem času se totiž jeho managementu podařilo vybudovat široký a vysoce kvalitní tým lékařů, jejichž hlavním cílem je pomoci pacientům – klientům ke zvýšení kvality jejich života. Klinika si zakládá na profesionálním přístupu a péči a zároveň příjemné rodinné atmosféře.

Lékařský dům v sobě zahrnuje ortopedii, cévní poradnu, gynekologii, anesteziologii, neurologii, dermatologii, interní lékařství, gastroenterologii, rehabilitační lékařství, stomatologii, ordinace praktických lékařů a lékárnu. Stěžejním oborem Lékařského domu je plastická (estetická) chirurgie.

Díky širokému týmu špičkových lékařů a operatérů a technickému vybavení nabízí Lékařský dům v současné době nejkratší objednací lhůty na konzultace a operace. Má široký a stálý kolektiv středních zdravotních pracovníků, sester a rehabilitačních pracovnic, jejichž práce je vysoce oceňována jak lékaři, tak pacienty. Disponuje dvěma komplexně vybavenými operačními sály, lůžkovým oddělením  a v případě potřeby i moderně vybavenými apartmány, které jsou využívány zejména mimopražskými pacienty. Kromě plastické chirurgie patří k jeho operačním oborům zejména ortopedie a cévní chirurgie. Jako jediné soukromé lékařské zařízení v ČR nabízí nejšetrnější operativní léčbu křečových žil.

„To, co dělá náš Lékařský dům vyjímečným je, že spolupacujeme se zdravotními pojišťovnami, máme smluvně zajištěnou návaznost nemocniční péče v případě potřeby, což ani jedno není v nestátních zdravotnických zařízeních běžné, a na rozdíl od nemocnic u nás pracují pouze vysoce kvalifikovaní specialisté,“ říká vedoucí manager Lékařského domu Ferdinand Überall s tím, že nepřetržité spojení Lékařského domu s pacienty udržuje 24 hodin denně fungující recepce, kde je možno se domluvit jak českým, tak anglickým jazykem.

Přednosti Lékařského domu v Praze 7 ocenila v průběhu minulých let i řada klientů ze zahraničí, zejména z Německa a Velké Británie.

Věříme, že i vy budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na vaši návštěvu.