Právě se nacházíte:

NEW YEAR´S EVE PRAGUE 2012

Největší letošní silvestrovská party NEW YEAR'S EVE PRAGUE 2012 má své místo a kompletní line up! 31. 12. 2011 obsadí Průmyslový palác na pražském výstavišti česká DJská špička v sestavě Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, Michal Poliak, Brian, Enrico a John Culter.

V pravém křídle paláce s kapacitou pro více než 6000 návštěvníků se odehraje halová akce, která bude tím pravým tanečním rozloučením s rokem 2011. Tento rok nemusíte zdlouhavě plánovat, kam do klubu a v kolik vyrazit, abyste stihli toho či onoho DJe. Ty nejlepší domácí DJe uslyšíte o silvestrovské noci exkluzivně pouze v Průmyslovém paláci během desetihodinového maratonu. 

Průmyslový palác byl po pečlivé úvaze vybrán jako ideální prostor pro tuto akci. Svým zázemím, komfortem a vybaveností má největší předpoklady k tomu, že všichni zažijeme opravdu skvělou party. To vše v nádherných prostorách. Výborná poloha Průmyslového paláce přímo v centru Prahy, rychlá dostupnost v rámci MHD a velké parkoviště přímo u haly jsou jen plus pro všechny návštěvníky. 
 
Již od letních měsíců plánuje produkční tým sestavu celého prostoru od mohutného světelného parku až po speciálně modelované bary a dekorace. 
 
Vstupenky jsou v prodeji v několika cenových vlnách a kategoriích.