Otevřená degustace vybraných novinek vín 2017/2018 v Praze a Brně

Společnost Global Wines, největší dovozce a distributor vín v České republice, zve všechny milovníky dobrého vína na degustaci vybraných novinek z portfolia vín pro sezonu podzim 2017 až jaro 2018, které se budou konat v druhé polovině září v pražské a brněnské prodejně.  

Ochutnávky nabídnou vybraná vína evropských i celosvětově známých a oblíbených vinařství. Nebude chybět například vyhlášené italské vinařství Antinori s více než 600letou historií, nebo španělské vinařství Miguel Torres, které se pyšní jednou z nejdelších historií a řadou ocenění. Novinkou ze španělských vinic je také cava Ice Rosé vinařství Freixenet. V nabídce jsou i novinky francouzských vinařství především z oblastí Champagne, Provence a Bordeaux. Kromě jižních vinařů představí ochutnávka i vína našich německých sousedů. 

Nabídka novinek pro letošní rok je opravdu široká a pestrá, překročí také hranice Evropy, k ochutnání budou i vína napříč ostatními kontinenty, především jihoafrická a jihoamerická vína.

Všechny ochutnávky proběhnou za účasti sommelierů společnosti Global Wines, kteří rádi zodpoví případné dotazy.

Kdy a kde?

V pražské karlínské pobočce Global Wines & Spirits proběhne degustace v úterý 19. září 2017 od 14:00 do 20:00 hodin, na adrese: Sokolovská 100/94, Praha 8. 

V brněnské pobočce Global Wines & Spirits proběhne degustace ve středu 20. září 2017 od 14:00 do 20:00 hodin, na adrese: Štefánikova 126/53, Královo Pole-Ponava.

Vstup na akci bude umožněn na základě zakoupení voucheru v hodnotě 500 Kč v místě ochutnávky. Voucher bude možné uplatnit na nákup v den akce v minimální hodnotě 500 Kč ve zvýhodněných cenách.

Více informací na www.global-wines.cz.