Pohlednice z Mongolska 2019

Jak je to dlouho, co jste naposledy dostali pohled? A vaše děti? Pomáhejte s námi a my vám zašleme pohlednici z Mongolska. Letošní transport divokých koní se blíží.

Akce platí od 28. 5. 2019 do 18. 6. 2019.

JAK POHLEDNICI ZÍSKAT A ZÁROVEŇ POMOCI?

Přispějte na záchranu ohrožených druhů ve volné přírodě. Naše projekty, včetně „Návratu divokých koní“, můžete podpořit tak, že zašlete finanční příspěvek na sbírkové konto Zoo Praha s názvem „Pomáháme jim přežít“. Letošní transport divokých koní se blíží. V úterý 18. 6. v poledních hodinách odstartuje z kbelského letiště armádní speciál CASA se čtyřmi koňmi na palubě. Pokud vše půjde dobře, vyběhnou následující den z přepravních beden čtyři koně Převalského do své domoviny v Mongolsku. 
A my Vám rádi z Mongolska zašleme pohlednici jako poděkování za Váš příspěvek.

Pohlednice z Mongolska s mongolskou známkou
Pokud v období 28. 5.–18. 6. 2019 přispějete částkou v rozmezí 100 Kč až 4999 Kč, zašleme Vám z Mongolska na Vaši adresu  pohlednici s podpisy členů týmu Návrat divokých koní.

Pohlednice z Mongolska s mongolskou známkou + pozvánka na „doletnou“ 
Pokud v období 28. 5.–18. 6. 2019 přispějete částkou 5 000 Kč a vyšší, zašleme Vám z Mongolska na Vaši adresu pohlednici s podpisy členů týmu Návrat divokých koní. A navíc od nás získáte pozvánku na „doletnou“ – oslavu úspěšně dokončeného transportu divokých koní. O termínu a místě konání Vás budeme informovat na e-mail, který uvedete v dotazníku, nejpozději do 15. srpna 2019.

Více informací najdete na webu.

https://www.zoopraha.cz