Restaurace U pekelného zvonu vaří oblíbená jídla

Naše restaurace U pekelného zvonu je šitá na míru zákazníků, kteří mají rádi svoji pohodu, dobré pivo, víno a samozřejmě dobré jídlo I naším jídelním lístkem se snažíme vyhovět co nejvíce zákazníkům tak, aby si každý přišel na své. Za naši povinnost považujeme to, že vaříme pouze z čerstvých surovin.

Naše  restaurace U pekelného zvonu je šitá na míru zákazníků, kteří mají rádi svoji pohodu, dobré pivo, víno a samozřejmě dobré jídlo. I naším jídelním lístkem se snažíme vyhovět co nejvíce zákazníkům tak, aby si každý přišel na své. Za naši povinnost považujeme to, že vaříme pouze z čerstvých surovin. Nedělíme tedy  jídla na italská, staročeská a německá, ale na jídla, která jsou u nás oblíbená a na jídla, která jsou oblíbená méně. Taková jídla jsme už ale z našeho jídelníčku postupem času vyřadili.

Nacházíme se v klidné lokalitě blízko Letenské pláně, letenského stadionu, který je domovem pro fotbalový tým AC Sparta Praha. Poblíž je také park Stromovka, který je vhodným místem pro vytrávení po dobrém jídle z naší restaurace.

Pokud budete chtít přijet do naší restaurace automobilem, nebudete mít určitě problém, ačkoliv se nacházíme v oblasti parkovacích zón Prahy 7. Nejvhodnější je zaparkovat v ulici Kostelní mezi technickým muzeem a Letenským zámečkem. Hodina parkování je zpoplatněna max. částkou 15 Kč/hodina. O víkendu a po 18té hodině je zde parkování zdarma

http://www.restaurace-praha-7.cz/