SAMINA systém na spaní naprosto mění lidem život, říká jednatel společnosti SAMINA PRAHA Petr Míka

25. 09 2014 | Více než pouhý součet jednotlivých částí. Vysoce flexibilní lamelový rošt SAMINA poskytuje základ pro všechny zdravotně ortopedické požadavky pro anatomicky správné ležení a spánek. V kombinaci s matrací z přírodního kaučuku s bodovou elasticitou a podložkou z ovčí vlny se v každé poloze dosáhne během spánku správné opory a polohy páteře. Lidskému tělu perfektně přizpůsobený systém na spaní SAMINA slouží na relaxaci zad a prevenci před bolestmi zad.

Ortopedický polštář 
Ortopedický polštář je pro optimální regeneraci citlivé krční páteře velmi důležitý. Požadavky, které jsou kladeny na optimální polštář, se různí. Ve spolupráci s odborníky byla v SAMINA vytvořená generace polštářů,která splňuje různorodé požadavky.Klíčovými přednostmi jsou struktura, vlhkost, použité přírodní materiály jako i různé výplně z ovčí vlny,pšenice a prosa až po dřevěné hobliny.
 
Bio-aktivní deky
Na každou sezonu máte se SAMINA dekami (přikrývka 4 roční období) optimální klima lůžka. Deky jsou plněné a šité ručně a přešívané v určitých bodech. Takto se zabrání vzniku studených mostů. Povlak je ze 100% bavlny (nitě).
 
Klima reguluje podložka SAMINA ze střižní ovčí vlny
Podložka SAMINA tvoří vrchní část trojdílného systému na spaní SAMINA. Její výplň tvoří 100% organická střižní ovčí vlna, která kromě vysoké absorpční schopnosti má ideální samočisticí vlastnosti. Zamezením vlhkosti se odstraní jeden z hlavních zdrojů obživy prachových roztočů, které způsobují mnohé alergie. Suché teplo umožňuje klidný spánek a působí antirevmaticky. Obal je z čisté a pro pokožku příjemné bavlny. Ovčí rouno v podložce SAMINA se fixuje ručně, křížkovým stehem. Předejde se tak vzniku studených mostů a vzniká jedinečné postelové klima SAMINA.
 
Lokosana®
Lokosana ® přináší nové způsoby ochrany před elektromagnetickým znečištěním, na regeneraci a nabuzení organizmu přirozeným způsobem. Do vysoko kvalitní podložky z ovčí vlny, jsou v rámci patentovaného postupu, v bavlněnostříbrném tkanivu integrované speciálně, klinicky testované bio-magnety. Nutné spojení čistého stříbra se zemí je zabezpečené pomocí patentovaného a vyzkoušeného uzemnění (CE, SEV). Přičemž Lokosana ® pracuje zcela bez proudu. Zabalená do 100% přírodní bavlny působí Lokosana ® antistaticky a tak na lůžku zabezpečuje suché teplo.
 
Matrace z přírodního kaučuku s vysokou bodovou elasticitou
Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje během spánku vysoký komfort. Konstrukce dvojitého lamelového roštu,stejně jako kombinace matrace SAMINA z přírodního kaučuku a podložky z ovčí vlny vytvářejí optimální oporu těla. Zároveň prostřednictvím konstrukce a použitých materiálů vzniká nejlepší možná kontrola klimatu. Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje díky své pórovité struktuře (vzdušné póry) optimální regulaci vlhkosti. Lehko se udržují (nízká hmotnost) a mají též dlouhou životnost a minimálně ztrácejí na výšce a tuhosti. Nanejvýš příznivě přispívají k postelové hygieně, protože regulují teplotu a vlhkost a působí antibakteriálně.
 
Volně pružící lamelový rošt SAMINA
Patentovaný dizajn volně pružícího dvojitého lamelového roštu SAMINA, vytváří optimální oporu bederní páteře a současně poskytuje potřebné odlehčení meziobratlových destiček a svalů. Vzniká tak konstantní tlak mezi okraji a podložkou. Svalstvo se může v jakékoliv poloze během spánku úplně uvolnit a relaxovat. Předejde se tím také vzniku tlakových bodů, ztuhnutí svalů nebo poruchám krevního oběhu. Lamelový rošt SAMINA zabezpečuje stálé, oporné, tlumené a vyrovnávající interakce s konci spací plochy – bez ohledu na tělesnou hmotnost. Touto jedinečnou konstrukcí se absorbuje a vyváží každý pohyb těla. Proto je možné spolehlivě zabránit nesprávnému tvaru těla během spánku.
 

Petr Míka

Jednatel společnosti

SAMINA PRAHA

U Průhonu 13, 17000 Praha-7

Mob.777 287 330, petr.mika@samina.cz

www.samina-praha.cz

 

Speciály