SAMINA systém na spaní naprosto mění lidem život, říká jednatel společnosti SAMINA PRAHA Petr Míka

Více než pouhý součet jednotlivých částí. Vysoce flexibilní lamelový rošt SAMINA poskytuje základ pro všechny zdravotně ortopedické požadavky pro anatomicky správné ležení a spánek. V kombinaci s matrací z přírodního kaučuku s bodovou elasticitou a podložkou z ovčí vlny se v každé poloze dosáhne během spánku správné opory a polohy páteře. Lidskému tělu perfektně přizpůsobený systém na spaní SAMINA slouží na relaxaci zad a prevenci před bolestmi zad.

Ortopedický polštář 
Ortopedický polštář je pro optimální regeneraci citlivé krční páteře velmi důležitý. Požadavky, které jsou kladeny na optimální polštář, se různí. Ve spolupráci s odborníky byla v SAMINA vytvořená generace polštářů,která splňuje různorodé požadavky.Klíčovými přednostmi jsou struktura, vlhkost, použité přírodní materiály jako i různé výplně z ovčí vlny,pšenice a prosa až po dřevěné hobliny.
 
Bio-aktivní deky
Na každou sezonu máte se SAMINA dekami (přikrývka 4 roční období) optimální klima lůžka. Deky jsou plněné a šité ručně a přešívané v určitých bodech. Takto se zabrání vzniku studených mostů. Povlak je ze 100% bavlny (nitě).
 
Klima reguluje podložka SAMINA ze střižní ovčí vlny
Podložka SAMINA tvoří vrchní část trojdílného systému na spaní SAMINA. Její výplň tvoří 100% organická střižní ovčí vlna, která kromě vysoké absorpční schopnosti má ideální samočisticí vlastnosti. Zamezením vlhkosti se odstraní jeden z hlavních zdrojů obživy prachových roztočů, které způsobují mnohé alergie. Suché teplo umožňuje klidný spánek a působí antirevmaticky. Obal je z čisté a pro pokožku příjemné bavlny. Ovčí rouno v podložce SAMINA se fixuje ručně, křížkovým stehem. Předejde se tak vzniku studených mostů a vzniká jedinečné postelové klima SAMINA.
 
Lokosana®
Lokosana ® přináší nové způsoby ochrany před elektromagnetickým znečištěním, na regeneraci a nabuzení organizmu přirozeným způsobem. Do vysoko kvalitní podložky z ovčí vlny, jsou v rámci patentovaného postupu, v bavlněnostříbrném tkanivu integrované speciálně, klinicky testované bio-magnety. Nutné spojení čistého stříbra se zemí je zabezpečené pomocí patentovaného a vyzkoušeného uzemnění (CE, SEV). Přičemž Lokosana ® pracuje zcela bez proudu. Zabalená do 100% přírodní bavlny působí Lokosana ® antistaticky a tak na lůžku zabezpečuje suché teplo.
 
Matrace z přírodního kaučuku s vysokou bodovou elasticitou
Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje během spánku vysoký komfort. Konstrukce dvojitého lamelového roštu,stejně jako kombinace matrace SAMINA z přírodního kaučuku a podložky z ovčí vlny vytvářejí optimální oporu těla. Zároveň prostřednictvím konstrukce a použitých materiálů vzniká nejlepší možná kontrola klimatu. Matrace SAMINA z přírodního kaučuku zaručuje díky své pórovité struktuře (vzdušné póry) optimální regulaci vlhkosti. Lehko se udržují (nízká hmotnost) a mají též dlouhou životnost a minimálně ztrácejí na výšce a tuhosti. Nanejvýš příznivě přispívají k postelové hygieně, protože regulují teplotu a vlhkost a působí antibakteriálně.
 
Volně pružící lamelový rošt SAMINA
Patentovaný dizajn volně pružícího dvojitého lamelového roštu SAMINA, vytváří optimální oporu bederní páteře a současně poskytuje potřebné odlehčení meziobratlových destiček a svalů. Vzniká tak konstantní tlak mezi okraji a podložkou. Svalstvo se může v jakékoliv poloze během spánku úplně uvolnit a relaxovat. Předejde se tím také vzniku tlakových bodů, ztuhnutí svalů nebo poruchám krevního oběhu. Lamelový rošt SAMINA zabezpečuje stálé, oporné, tlumené a vyrovnávající interakce s konci spací plochy – bez ohledu na tělesnou hmotnost. Touto jedinečnou konstrukcí se absorbuje a vyváží každý pohyb těla. Proto je možné spolehlivě zabránit nesprávnému tvaru těla během spánku.
 

Petr Míka

Jednatel společnosti

SAMINA PRAHA

U Průhonu 13, 17000 Praha-7

Mob.777 287 330, petr.mika@samina.cz

www.samina-praha.cz