Tereza Kostková poběží v Praze pro život

Běh pro život je série nesoutěžních charitativních běhů pro celou rodinu, jejichž organizátorem je Nadační fond Tesco. Čtyřkilometrovou trasu lze běžet stejně tak jako projít procházkovým tempem. Cílem je získat 3, 5 milionu korun, aby 160 onkologicky nemocných dětí mohlo zůstat během své nemoci v domácí péči.

Letos se poběží celkem v sedmi městech České republiky. Celou akci bude doprovázet zábavný program včetně živé hudby a atrakcí pro děti (maxitrampolína, horolezecká stěna nebo nafukovací hrad). Každý zaregistrovaný  běžec obdrží originální tričko Běhu pro život, startovní číslo, medaili a dárečky. Svou aktivní účastí na tomto projektu přispěje na onkologicky nemocné děti. Všechny peníze vybrané ze startovného i během doprovodných aktivit půjdou na nákup pomůcek nezbytných pro domácí péči, spotřebního zdravotnického materiálu, zajištění školy na dálku a ošetřujícího personálu.

Běh pro život vyvrcholí 25. června v 15 hodin v Praze na holešovickém Výstavišti. Patronátu nad závěrečnou pražskou etapou běhu se opět ujala herečka Tereza Kostková.

Další informace zájemci naleznou na www.behprozivot.cz  nebo na facebookové stránce Tesco Běh pro život.

www.praha7.cz