Do Kafí kavárny se dostanou i lidé se zdravotním postižením

Jsme bezbariérová kavárna s cca 40 místy a 80 metry čtverečními plochy. V kavárně organizujeme jednak hudební koncerty, dále programy autorského čtení a mluveného slova, fotovýstavy a výstavy uměleckých prací. Podporujeme mladé umělce a zvláště umělce s tělesnými a kombinovanými zdravotními problémy.

Jsme bezbariérová kavárna s cca 40 místy a 80 metry čtverečními plochy.  V kavárně organizujeme jednak hudební koncerty, dále programy autorského čtení a mluveného slova,  fotovýstavy a výstavy uměleckých prací. Podporujeme mladé umělce a zvláště umělce s tělesnými a kombinovanými zdravotními problémy. Pořádáme rodinné oslavy i dětské slavnosti. Jsme rádi, pokud se naší kavárně setkávájí lidé bez i se zdravotním postižením.

Naše kavárna se nachází v Holešovicích blízko Výstaviště. Nabízí standardní kavárenské prostředí a služby. Přídomek Podkůvka získala, proto že slouží jako komunitní centrum občanskému sdružení Podkůvka, jehož náplní je poskytovat služby vozíčkářům a rodičům vozíčkářů. Kavárna slouží jako tréninkové pracoviště kavárenské činnosti vozíčkářů a handicapované mládeže.

Budeme rádi,když uspořádáte Vaše domácí oslavy, obchodní setkání, přátelská setkání, popracovní schůzky v naší kavárně. Dále nabízíme na Vašich setkáních živou hudbu, karaoke, pohlídání dětí v čase přítomnosti rodičů u nás v kavárně. Dle požadavků zajistíme kateringové služby, organizujeme i dopravu účastníků setkání.

http://www.kafikavarna.cz