Robotický vysavač Samsung NaviBot Silencio v tichosti uklízí, když odpočíváte

Nový robotický vysavač Samsung NaviBot Silencio je revolučním přístrojem v péči o domácnost. Při práci je rychlý, tichý a věnuje zvláštní pozornost tvrdým podlahám.

Samsung Electronics Co. Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, přichází s novým robotickým vysavačem Samsung NaviBot Silencio. Tento robotický pomocník maximálně usnadňuje péči o domácnost a v tichosti ji udržuje bez prachu a nečistot. Zatímco se budete věnovat dětem, sledovat film nebo budete venku na procházce, Samsung NaviBot Silencio se postará, aby ve vašem příbytku nezůstalo na zemi ani smítko prachu.

Robotický vysavač Samsung NaviBot Silencio je vybaven unikátní technologií mapování prostoru Visionary Mapping. Využívá dvě centrální řídící jednotky, které jsou mozkem inteligentního navigačního programu a díky kterým si vysavač zapamatuje, kde již uklidil vzhledem k prostorovému uspořádání předmětů v místnosti a dokovací stanici. Důležitou součástí mapovacího systému Visionary Mapping je také malá integrovaná kamera. Ta pořizuje 30 snímků místnosti za sekundu, a vytváří tak virtuální mapu, která vysavači Samsung NaviBot Silencio pomáhá zvolit tu nejrychlejší a nejbezpečnější dráhu a při tom se vyhnout překážkám.

„Společnost Samsung přišla s technologií Visionary Mapping jako první na světě. Na rozdíl od mnoha jiných robotických vysavačů, které používají náhodný výběr dráhy, umožňuje technologie inteligentního mapování přístroje NaviBot Silencio během stejné doby pokrýt 90 % podlahové plochy. Robotický vysavač Samsung NaviBot Silencio tak vidí, přemýšlí a pamatuje si, což mu umožňuje vždy odvést optimální výkon,“ říká Karolína Černá, produktová specialistka pro malou bílou
techniku Samsung.

Prostřednictvím sedmi úklidových módů, včetně funkce odloženého startu, uspokojí Samsung NaviBot Silencio potřeby každého uživatele. Režim Turbo zaručuje maximální sílu vysávání a je ideální volbou pro odstraňování větších smítek prachu a nečistot. Majitelé domácích zvířat ocení výhody systému pro odstraňování zvířecích chlupů, který je vybavený sběrným kartáčem. Nově je Samsung NaviBot Silencio opatřen na spodní části také moderní tkaninou, která slouží jako mop a ještě efektivněji zachycuje prach a nečistoty především při úklidu všech typů tvrdých podlah. Společně s kartáči umístěnými po stranách vysavače a v kombinaci s čisticí lištou Sweeping Blade a vyčesávacím kartáčem Power Brush zaručuje rychlejší a kvalitnější úklid.

„Robotický vysavač Samsung NaviBot Silencio se snaží maximálně usnadnit úklid domácnosti. Místo trávení času vysáváním se mohou jeho majitelé soustředit na jiné, příjemnější činnosti, jelikož Samsung NaviBot Silencio je samostatným inteligentním pomocníkem v domácnosti. Díky posledním inovacím je rychlejší a tišší. Novinkou je také mop a černo-stříbrný design,“ říká Karolína Černá.

Úklid domácnosti se Samsung NaviBot Silencio je zcela bezstarostný, efektivní a nyní i rychlejší (0,3 m/sek) a tišší (62 dB). Uživatelé se tak mohou plně věnovat svým běžným činnostem i za chodu robota, který vyžaduje pouze minimální zásah a pozornost. Po dokončení úklidu stačí Samsung NaviBot Silencio jen vysypat. Připraven k práci je po pouhých dvou hodinách nabíjení, což je skvělé řešení především pro domácnosti s malými dětmi či domácími zvířaty.

Vysavač Samsung NaviBot Silencio je vybaven 38 bezpečnostními čidly a navigačním režimem Virtual Guard, který zaručuje spolehlivější úklid a napomáhá vyvarovat se potenciálně nebezpečným problémům, jakým může být například pád přístroje ze schodů, srážka s dalšími předměty nebo zamotání se do kabelů. Navigační systém Virtual Guard používá návěstí umístěná ve dveřích, která robotu usnadňují přesuny mezi jednotlivými místnostmi a pomáhají mu vyčistit celou úklidovou zónu. Systém Virtual Guard je také schopen vytvořit virtuální zábranu, která zabraňuje přístroji přiblížit se k otevřenému ohni nebo vjet na mokrou podlahu. Uživatelé se nemusí obávat, když Samsung NaviBot Silencio vysává mimo jejich dohled, protože systém Virtual Guard mu umožňuje vrátit se bez pomoci zpět k nabíjecí základně, a to až přes tři místnosti.