V Kulturním centru Vltavská se uskuteční MS v benchpressu a powerliftingu GPC Praha 2010

Česká Asociace silového trojboje pořádá za finanční podpory Městské části Praha 7 v Kulturním centru Vltavská (Bubenská 1, Praha 7) Mistrovství světa v benchpressu a powerliftingu GPC Praha 2010.

Česká Asociace silového trojboje pořádá za finanční podpory Městské části Praha 7 v Kulturním centru Vltavská (Bubenská 1, Praha 7) Mistrovství světa v benchpressu a powerliftingu GPC Praha 2010. Akce se uskuteční ve dnech 6. – 11. září 2010, vždy od 9 – 18 hodin. Poprvé včetně RAW kategorie.

Mistrovství světa v silovém trojboji v Kulturním centru Vltavská se zúčastní okolo čtyřista závodníků z dvaceti zemí. Zcela poprvé jsou přihlášeny výpravy z Thajska, Iránu, Jižní Afriky či Kamerunu.  Soutěžit se bude v kategoriích open, junioři, dorostenci, ženy a veteráni. Mistrovství světa v benchpressu a powerliftingu GPC Praha 2010 je určeno sportovcům všech věkových kategorií.

„Mistrovství světa v benchpressu a powerliftingu bezesporu patří k nejvýznamnějším sportovním akcím v sedmém pražském obvodu. Pro Prahu 7 je takováto akce přesahující svým záběrem a významem hranice regionu velkým přínosem,“ uvedl zástupce starosty Městské části Praha 7 Josef Neuberg.

Pro návštěvníky mistrovství je vedle hlavní soutěže připraven bohatý doprovodný program, soutěže, sportovní exhibice, přednášky, prezentace sportovního vybavení a doplňků. V doprovodném programu se představí také sportovní sdružení a kluby z Prahy 7. Ceny vítězům předají zástupci radnice Prahy 7, boxer Ladislav Kutil, 
legenda K1 Pavel Hakim Majer, Bára Černáková, Ludvík Pokorný, Vítek Chaloupka Karel Tuháček či Zdeněk Srstka a Jiří Krampol.

Mistrovství světa v benchpressu a powerliftingu GPC Praha 2010 se uskuteční ve dnech 6. – 11. září, vždy od 9 – 18 hodin v Kulturním centru Vltavská (Bubenská 1, Praha 7).