Cvičení pro maminky s kočárky JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light v Praze

Máte mimino a nevíte, jak do svého programu na mateřské jednoduše zařadit i cvičení, které potřebujete? Zkuste outdoorový fitness program JakFIT 4Mums!

JakFIT 4Mums je kondiční kombinované cvičení obsahující střídání aerobní aktivity s posilovacími prvky vytvořené speciálně pro maminky s kočárky. Cvičí se venku na čerstvém vzduchu a v zeleni. Cílem je celkové zlepšení kondice, zpevnění těla, štíhlejší figura a v neposlední řadě také radost z aktivního stylu života. Pro sportovní začátečnice je určen program JakFIT 4Mums Light.

S sebou potřebujete jen chuť do cvičení a děcko v kočárku, které vás po celou lekci cvičení doprovází. 
Outdoor fitness programy JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light zatím probíhají ve 2 pražských lokalitách – Stromovce a v parku Přátelství na Proseku. Podrobné informace naleznete na webu www.jakfit.cz. Na lekci je třeba rezervace.
 
Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný nejen Vám, ale i pro Vaše miminko, které navíc během cvičení JakFIT 4Mums nemusíte odkládat do hlídacího koutku, ale máte ho stále s sebou na očích.
 
Tzv. začátečnická verze JakFIT 4Mums Light je určená maminkám, které cítí, že jsou na tom s kondičkou hůře nebo se jednoduše nechtějí fyzicky přetěžovat (např. i z důvodů kojení), ale zároveň vědí, že je pro ně pohyb velmi prospěšný. V této verzi je tedy místo běhu zařazena svižná chůze a celkově jsou vybírány fyzicky méně náročné cviky.
 
Cvičení JakFIT 4Mums a JakFIT 4Mums Light se tedy liší intenzitou zátěže, ale jejich struktura je jinak podobná: úvodní zahřátí, rozhýbání, vlastní kombinované cvičení (kruhová forma posilování, aktivní přesuny atd.) a závěrečný strečink.
 
Přijďte si zacvičit na outdoorový fitness program JakFIT 4Mums, dostanete se do formy, vyplavíte endorfíny, zlepšíte si náladu a potkáte ostatní „kočárkové maminy“, které žijí aktivně!