Právě se nacházíte:

Praha 7 v pohybu

Městská část Praha 7 ve spolupráci s občanskými sdruženími a sportovními centry z Prahy 7 pořádá v sobotu 26.11.2011 celodenní sportovní akci „Praha 7 v pohybu“. Akce se uskuteční v prostorách Sportovní haly na Letné, Nad Královskou oborou 51, Praha 7.

Účastníci si budou moci zdarma vyzkoušet řadu cvičení z bohaté nabídky. Na programu budou lekce:

- Jógy, Pilates (posílení a protažení svalů s důrazem na pevný střed těla, okysličení svalů a podporu cirkulace krve)
 
- Zumby, Jumpingu (dynamické aerobní cvičení na patentovaných trampolínách)
 
- Alpinningu (energeticky vysoce účinné cvičení na speciálních trenažérech, jež posiluje dolní i horní část těla, zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií)
 
- Bosu (cvičení na speciálně vyvinuté nafukovací kupoli určené pro komplexní zpevnění svalů)
 
- Tae-bo (dynamické cvičení kombinující prvky bojových umění)
 
- Cvičení pro seniory (zdravotní cvičení)
 
- Cvičení pro maminky a děti (Strollering - tančí se u kočárku, před kočárkem, s kočárkem či s miláčkem v náručí), předškoláky, dětská Zumba
 
Připraven bude také pestrý doprovodný program. Účastníci se mohou těšit mj. na ukázku břišních tanců, Krav Maga (nejúčinnější způsob sebeobrany proti ozbrojenému útoku),  ukázky Bosu, Zumby, Mtv Dance a dětské akrobatiky. Připraveno bude poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu, vizážistka fy Mary Kay, doplňky sportovní výživy  NUTREND,  knihy a DVD se sportovní tematikou. Děti se budou moci zabavit v dětském koutku. Připraveno bude občerstvení.
 
Vstup na celou akci je zdarma. Na Alpinning, Bosu, Jumping a cvičení na balonu je z důvodu omezeného počtu cvičebních pomůcek nutná rezervace předem prostřednictví emailu: louthanovaa@p7.mepnet.cz nebo tel. č.: 220 144 222  nejpozději do středy 23. 11. 2011 do 12:00 hod. 
 
S sebou si přineste sportovní oblečení, sálovou obuv, podložku na cvičení a samozřejmě dobrou náladu. K dispozici Vám budou převlékárny.