Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Tradiční vánoční výstava betlémů

21. 11 2011 | Tradiční vánoční výstava v překrásném prostoru barokních stájí. Betlémy jsou vyrobeny z různých materiálů – z perníku, dřeva, papíru, korálků i šustí … Autory jsou dospělí tvůrci i děti. Tradičně Vás čeká i velký perníkový betlém Evy Kopecké. Připraveno i drobné občerstvení - káva, čaj, medovina.

Tradiční vánoční výstava v překrásném prostoru barokních stájí. Betlémy jsou vyrobeny z různých materiálů – z perníku, dřeva, papíru, korálků i šustí … Autory jsou dospělí tvůrci i děti. Tradičně Vás čeká i velký perníkový betlém Evy Kopecké. Připraveno i drobné občerstvení - káva, čaj, medovina.

Tradiční setkání s vánoční atmosférou, kterou navodí výstava betlémů v překrásném prostoru barokních stájí. Betlémy jsou vyrobeny z různých materiálů – z perníku, dřeva, papíru, korálků i šustí … Autory jsou dospělí tvůrci i děti. Samozřejmě na vás tradičně čeká i velký perníkový betlém Evy Kopecké. Ve stánku na dvoře bude připraveno drobné občerstvení - káva, čaj, teplá medovina...Pozor, na Štědrý den jen od 13:00 do 15:00.

Kdy: 22. 12. 2011 - 1. 1. 2012

http://www.toulcuvdvur.cz/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO