Vítejte v restauraci na Praze 7

Restaurace je umístěna v lokalitě Praha 7, která je klidnou částí hlavního města. Dobrý den, tímto bychom Vám rádi představili naši restauraci , který se nachází poblíž Letné.

Restaurace je umístěna v lokalitě Praha 7, která je klidnou částí hlavního města.

Dobrý den, tímto bychom Vám rádi představili naši restauraci , která se nachází poblíž Letné.

Naše restaurace U pekelného zvonu je šitá na míru zákazníků, kteří mají rádi svoji pohodu, dobré pivo, víno a samozřejmě dobré jídlo I naším jídelním lístkem se snažíme vyhovět co nejvíce zákazníkům tak, aby si každý přišel na své. Za naši povinnost považujeme to, že vaříme pouze z čerstvých surovin. Nedělíme tedy jídla na italská, staročeská a německá , ale na jídla, která jsou u nás oblíbená a na jídla, která jsou oblíbená méně. Taková jídla jsme už ale z našeho jídelníčku postupem času vyřadili.

 

Lokalita Praha 7 – Letná
Nacházíme se v klidné lokalitě blízko Letenské pláně, letenského stadionu, který je domovem pro fotbalový tým AC Sparta Praha. Poblíž je také park Stromovka, který je vhodným místem pro vytrávení po dobrém jídle z naší restaurace.

 

Parkování u restaurace
Pokud budete chtít přijet do naší restaurace automobilem, nebudete mít určitě problém, ačkoliv se nacházíme v oblasti parkovacích zón Prahy 7 . Nejvhodnější je zaparkovat v ulici Kostelní mezi technickým muzeem a Letenským zámečkem. Hodina parkování je zpoplatněna max. částkou 15 Kč/hodina. O víkendu a po 18té hodině je zde parkování zdarma